Kiviranna Puhkemaja

Tere tulemast Võrtsjärve äärde Kivirannale!

Võrtsjärv, mille suuruseks on ligikaudu 270 km2, kuulub Natura 2000 võrgustikku ning on rahvusvahelise tähtsusega linnu- ja loodusala. Veekogust ja seda ümbritsevast kaldaalast on moodustatud Võrtsjärve hoiuala. Seega pakub Võrtsjärve piirkond palju avastamisrõõmu loodushuvilistele.

Privaatse ja rahuliku perepuhkuse veetmise kohta on Võrtsjärve ääres kaunis raske leida. Kivirannal on see võimalus olemas. Puhkemaja põhiliste kasutajatena näeme külastajaid, kelle põhihuvideks on looduskeskkond ning kohalike traditsioonide väärtustamine. Võta meiega ühendust, et saaksime pakkuda Sulle just seda, mida oma puhkuselt ootad.

Mida pakume?

  • Majutust kuni 30-le inimesele, peatust autokaravanidele, haagissuvilatele ja telkijatele, aktiivseid tegevusi ja maitsvaid kalaroogasid.
  • Puhkemaja MARU saunaga – ülemisel korrusel on kaks magamistuba, milles on mõlemas 4 voodit. Alumisel korrusel on elutuba koos lahtikäiva diivanvoodiga, saun, kööginurk, TV+ muusikakeskus, pesumasin. Hinnas on voodipesu ja saunalinad. Õueterrassil on grillimis- ja kümblustünni võimalus. Välitelgi (6 x 10 m ja 4 x 8 m) kasutamise võimalus.
  • Puhkemajad TORM ja TUUL –  mõlemas majas on ülemisel korrusel magamistuba 4 ühekohalise voodiga, all elutoas on diivanvoodi kahele. Puhkemajad on varustatud kööginurga ja vajalike köögitarvikutega, elutoas on TV ja muusikakeskus, väike raamatukogu suurtele ja väikestele. Dushinurk WC-ga. Tasuta WIFI. IGLUSAUN rannas!
  • Apartament – sisaldab 2 magamistuba (4 üheinimese voodit+ lai abieluvoodi) ja elutuba lahtikäiva diivaniga, kus on TV ja muusikakeskus. Kööginurgas on kõik vajalikud köögiriistad ja nõud toidu valmistamiseks. Dushiruumis asub WC ja pesumasin. Apartamendi hinna sees on välibasseini kasutamine terrassil.

Territooriumil on elektrivõtukohtadega varustatud karavaniparkladisc-golfi rada, pontoonidel paadisild, võimalus laenutada aeru- ja mootorpaati. Suvisel ajal on avatud terrassikohvik, kus lisaks kohvile ja karastusjookidele pakume kergeid suupisteid, nt suitsulatikaleiba. Sooja toitu, sh kohalikke kalaroogasid pakume ettetellimisel.

Ligipääsujuhend

Kiviranna puhkemaja asub Urinurga kinnistul (katastritunnus: 66601:002:0141) Võrtsjärve kirdekaldal, Tartu-Viljandi maantee läheduses järve ääres. Vahemaad: 37 kilomeetri kaugusel Tartu kesklinnast, 39 km kaugusel Viljandi kesklinnast, 45 km kaugusel Otepäält ja 165 kilomeetri kaugusel Tallinnast.

Heaks teeviidaks on 34. kilomeetripost: Tartu poolt tulles, peale Vanause bussipeatust, sõida täpselt kilomeetriposti vastas olevast teeotsast alla vasakule järve poole, võsavaheline tee jookseb paralleelselt Tartu-Viljandi mnt-ga (ära sõida taluhoovi!), sõida 300 m ja oledki päral.

Viljandi poolt tulles ületa Suur-Emajõe kaarsild, sõida 3 km ning enne Vanause bussipeatust, 34. kilomeetriposti vastast, tee järsk tagasipööre paremale. Ettevaatust liikluses! Sõida Tartu-Viljandi mnt-ga paralleelselt jooksvat võsavahelisest sissesõiduteed (ära sõida taluhoovi!) ja 300 m pärast oledki päral.

Ilm Võrtsjärvel        Harrastuspüügiõiguse ostmine          Kalapüügipiirangute kaart

Vaata asukohta kaardil!