Kiviranna Puhkemaja

Tere tulemast Võrtsjärve äärde Kivirannale!

Võrtsjärv, mille suuruseks on ligikaudu 270 km2, kuulub Natura 2000 võrgustikku ning on rahvusvahelise tähtsusega linnu- ja loodusala. Veekogust ja seda ümbritsevast kaldaalast on moodustatud Võrtsjärve hoiuala. Seega pakub Võrtsjärve piirkond palju avastamisrõõmu loodushuvilistele.

Privaatse ja rahuliku perepuhkuse veetmise kohta on Võrtsjärve ääres kaunis raske leida. Kivirannal on see võimalus olemas. Puhkemaja põhiliste kasutajatena näeme külastajaid, kelle põhihuvideks on looduskeskkond ning kohalike traditsioonide väärtustamine. Võta meiega ühendust, et saaksime pakkuda Sulle just seda, mida oma puhkuselt ootad.

Mida pakume?

  • Majutust kuni 30-le inimesele, peatust autokaravanidele, haagissuvilatele ja telkijatele, aktiivseid tegevusi ja maitsvaid kalaroogasid.
  • Puhkemaja MARU saunaga– ülemisel korrusel on kolm magamistuba (4+4+2 voodikohta), dush ja WC. Alumisel korrusel on elutuba koos lahtikäiva diivanvoodiga, kööginurk, TV+ muusikakeskus, saun, dushiruum ja WC, AC. Hinnas on voodipesu ja saunalinad. Puhkemaja mõlemas otsas on õueterrass grillimisvõimalusega ja  peotelk (6 x 10 m). Lisaks luksuslik paadikujuline kümblustünn kuuma vee protseduuride harrastajatele.
  • Puhkemajad TORM ja TUUL –  mõlemas majas on ülemisel korrusel magamistuba nelja ühekohalise voodiga, all elutoas on diivanvoodi kahele. Puhkemajad on varustatud kööginurga ja vajalike köögitarvikutega, elutoas on TV ja muusikakeskus, väike raamatukogu suurtele ja väikestele. Dushinurk WC-ga, AC. Tasuta WIFI. IGLUSAUN rannas!
  • Apartement – sisaldab 2 magamistuba (4 üheinimese voodit+ lai abieluvoodi) ja elutuba lahtikäiva diivaniga, kus on TV ja muusikakeskus. Kööginurgas on kõik vajalikud köögiriistad ja nõud toidu valmistamiseks. Dushiruumis asub WC ja pesumasin. AC. Apartemendi hinna sees on välibasseini kasutamine terrassil.

Territooriumil on elektrivõtukohtadega varustatud karavaniparkla, disc-golfi rada, pontoonidel paadisild, võimalus laenutada mootorpaati. Suvel on avatud terrassikohvikkus pakume kohvi, jäätist ja karastusjooke. Latikahooajal märtsi lõpust kuni juuni keskpaigani pakume suitsulatikat. Toitlustame alates 10-st inimesest ainult ettetellimisel.

Ligipääsujuhend

Kiviranna puhkemaja asub Urinurga kinnistul (katastritunnus: 66601:002:0141) Võrtsjärve kirdekaldal, Tartu-Viljandi maantee läheduses järve ääres. Vahemaad: 37 kilomeetri kaugusel Tartu kesklinnast, 39 km kaugusel Viljandi kesklinnast, 45 km kaugusel Otepäält ja 165 kilomeetri kaugusel Tallinnast.

Heaks teeviidaks on 34. kilomeetripost: Tartu poolt tulles, peale Vanause bussipeatust, sõida täpselt kilomeetriposti vastas olevast teeotsast alla vasakule järve poole, võsavaheline tee jookseb paralleelselt Tartu-Viljandi mnt-ga (ära sõida taluhoovi!), sõida 300 m ja oledki päral.

Viljandi poolt tulles ületa Suur-Emajõe kaarsild, sõida 3 km ning enne Vanause bussipeatust, 34. kilomeetriposti vastas, tee järsk tagasipööre paremale. Ettevaatust liikluses! Sõida Tartu-Viljandi mnt-ga paralleelselt jooksvat võsavahelisest sissesõiduteed (ära sõida taluhoovi!) ja 300 m pärast oledki päral.

Olulised lingid

Harrastuspüügiõiguse ostmine          Kalapüügipiirangute kaart

Vaata asukohta kaardil!