Kiviranna Puhkemajad ja Apartment

Hea Kiviranna külaline!

Kiviranna puhkekeskuses on majutuskohti kokku 30-le inimesele. Majutuseks pakume apartementi ja kolme puhkemaja.

Saunaga puhkemaja MARU on 2012 aasta sügisel valminud ja 2019.aastal laiendatud ehitis. MARU-s on võimalik majutada kuni 12 inimest: teisel korrusel on kolm magamistuba (4+4+2 voodikohta) ning dushiruum WC-ga. All korrusel elutoas on lahtikäiv diivanvoodi kahele. Lisaks elutuba kamina, teleri ja muusikakeskusega, kööginurk, elektrikerisega saun, dushid ja WC. Puhkemaja kõrval on luksuslik mullivann-kümblustünn ning väliterrassid. Lisaks 6 x 10 m telk/varjualane koos laudade – pinkide ning grillimisvõimalusega. Kõik puhkemaja külastajad saavad kasutada territooriumil asuvat disc-golfi rada.

 

 

Puhkemajad TORM ja TUUL on valminud aprillis 2017 ning kumbki maja mahutab kuni 6 inimest. Majakestes on teisel korrusel rõdu ning magamistuba 4 ühekohalise voodiga, all elutoas on mahukas diivanvoodi kahele. Vajadusel saab kasutada lisavoodeid ja madratseid. Puhkemajad on varustatud kööginurga ja vajalike köögitarvikutega. Elutoas on TV ja muusikakeskus, väike raamatukogu suurtele ja väikestele. Dushinurk WC-ga. Tasuta WIFI. Iglusaun on suvel rannas ja talvel ukse ees!

Puhkemajasid rendime välja täies ulatuses ainult Teile, et saaksite nautida privaatset olemist.

Puhkemajad sobivad ideaalselt peredele või väiksematele seltskondadele koosviibimiseks. Suuremaks peopidamiseks pole Kiviranna puhkemajades võimalusi, kuna puudub suurem ruumilahendus. Suvisel ajal on aga võimalik suuremateks üritusteks territoorium välja rentida koos suure välitelgi kasutamisega, mille juurde pakume ka catering teenust.

Lisaks puhkemajadele pakume majutust 2015 aastal valminud apartamendis. Apartament sisaldab: 2 magamistuba (4 üheinimese voodit+ lai abieluvoodi) ja elutuba lahtikäiva diivaniga (2 kohta), kus on ka TV ja muusikakeskus. Kööginurgas on kõik vajalikud köögiriistad ja nõud toidu valmistamiseks. Dushiruumis asub WC ja pesumasin. Apartamendi hinna sees on välibasseini kasutamine terrassil.

Saunavõimalus on uhkes IGLUSAUNAS  otse järve kaldal. Talvel toome iglusauna puhkemajade TORM ja TUUL ukse alla.

Kokku on võimalik puhkemajades ja apartemendis majutada maksimaalselt 30 inimest. Hommikusöök ja muud toidukorrad on lisatasu eest ettetellimisel. Suvehooajal on avatud terrassikohvik. Teenuste hinnakirja leiate menüüribalt.

 

Tere tulemast!