Kiviranna Puhkemajad ja Apartment

Hea Kiviranna külaline!

Kiviranna puhkekeskuses on majutuskohti kokku 30-le inimesele. Majutuseks pakume apartementi ja puhkemajasid.

Saunaga puhkemaja MARU on 2012 aasta sügisel valminud ehitis, milles on võimalik majutada kuni 10 inimest: teisel korrusel on kaks magamistuba, mõlemas toas on 4 ühekohalist voodit. All korrusel elutoas on lahtikäiv diivanvoodi kahele. Lisaks magamistubadele on puhkemajas elutuba kamina, teleri ja muusikakeskusega, kööginurk, elektrikerisega saun, pesumasin ja WC. Puhkemaja kõrval on köetav kümblustünn ning 6 x 10 m telk/varjualane koos laudade ja pinkide ning grillimisvõimalusega. Kõik puhkemaja külastajad saavad kasutada territooriumil asuvat 9-korviga disc-golfi rada.

Kaks puhkemaja TORM ja TUUL on valminud aprillis 2017 ning kumbki maja mahutab kuni 6 inimest. Majakestes on teisel korrusel magamistuba 4 ühekohalise voodiga, all elutoas on diivanvoodi kahele. Puhkemajad on varustatud kööginurga ja vajalike köögitarvikutega, elutoas on TV ja muusikakeskus, väike raamatukogu suurtele ja väikestele. Dushinurk WC-ga. Tasuta WIFI. Vaata pilte galeriist!

Saunavõimalus on uhkes IGLUSAUNAS  otse järve kaldal.

Puhkemajasid rendime välja täies ulatuses ainult Teile, et saaksite nautida privaatset olemist.

Puhkemajad sobivad ideaalselt peredele või väiksematele seltskondadele koosviibimiseks. Suuremaks peopidamiseks pole Kiviranna puhkemajades võimalusi, kuna puudub vastav ruumilahendus. Suvisel ajal on aga võimalik suuremateks üritusteks territoorium välja rentida, mille juurde pakume ka catering teenust.

Lisaks puhkemajadele pakume majutust 2015 aastal valminud apartamendis. Apartament sisaldab: 2 magamistuba (4 üheinimese voodit+ lai abieluvoodi) ja elutuba lahtikäiva diivaniga (2 kohta), kus on ka TV ja muusikakeskus. Kööginurgas on kõik vajalikud köögiriistad ja nõud toidu valmistamiseks. Dushiruumis asub WC ja pesumasin. Apartamendi hinna sees on välibasseini kasutamine terrassil.

Kokku on võimalik puhkemajades ja apartemendis majutada maksimaalselt 30 inimest. Hommikusöök on lisatasu eest ettetellimisel. Suvehooajal on avatud terrassikohvik. Teenuste hinnakirja leiate menüüribalt.

 

Tere tulemast!